FAQ

Poniżej znajdziesz odpowiedzi na najczęściej zadawane pytania dotyczące produktów Filter Logic. Jeśli jednak nie znajdziesz odpowiedzi na Twoje pytanie napisz do nas bezpośrednio korzystając z naszego FORMULARZA KONTAKTOWEGO, a postaramy się  na nie odpowiedzieć najszybciej jak to będzie możliwe.

Czy filtry FilterLogic mają datę ważności?

Filtry bazujące na aktywnym węglu i żywicy jonowymiennej nie posiadają daty ważności i warunkach domowych możesz przechowywać je przez wiele lat.

Jakie certyfikaty i normy spełniają produkty FilterLogic?

Wszystkie produkty marki FilterLogic podlegają rygorystycznym badaniom dopuszczającym ich kontakt z żywnością lub wodą pitną. W zależności od potrzeb posiadają zgodność z normami Reg. 1935/2004, certyfikat TUV, certyfikat zgodności z NSF oraz rodzimy atest Państwowego Zakładu Higieny (PZH). 

Co ile należy wymieniać filtry wody FilterLogic?

Aby zawsze cieszyć się zdrową i skutecznie przefiltrowaną wodą należy systematycznie wymieniać filtr w urządzeniach AGD. W zależności od rodzaju filtra czas ten jest bardzo różny. Poniżej przedstawiamy informację, kiedy należy zmienić filtr w zależności od jego typu:

  • Filtr do dzbanka: co 30 dni lub 150 litrów przefiltrowanej wody*
  • Filtr do ekspresu ciśnieniowego: co 2 miesiące, co 50 litrów wody lub wg wskazania ekspresu
  • Filtr do lodówki: co 6 miesięcy lub wg wskazania lodówki

* co nastąpi pierwsze

Dlaczego nasze filtry są zielone?

Lubimy zielony kolor i chcemy się wyróżniać dla ciebie. Jeśli wyrzucisz opakowanie i nie będziesz pamiętał jak nazywał się nasz filtr wystarczy, że skontaktujesz się z dowolnym dystrybutorem, podasz producenta swojego ekspresu i zapytasz o zielone filtry, a on będzie już wiedział jak ci pomóc. To takie proste!

Szukaj filtrów z zielonym zamknięciem, jeśli szukasz dobrej jakości!

Gdzie mogę kupić produkty marki FilterLogic?

Codziennie staramy się poszerzać ilość miejsc i sklepów w jakich można dokonać zakupu produktów FilterLogic. Dostępne są one zarówno w sklepach stacjonarnych jak i profesjonalnych sklepach internetowych. Aby ułatwić dostęp do naszych produktów przygotowaliśmy skróconą listę miejsc polecanych przez nas. Znajdziesz ją w zakładce: PARTNERZY