Już jest! Nowa strona FilterLogic

Nasz zespół intensywnie pracował nad tym, aby przygotować dla Państwa miejsce, które będzie zarówno kompendium wiedzy o naszych produktach, ale także gdzie będą mieli Państwo możliwość zapytania o nasze produkty, ich działanie lub pomoc przy ich użytkowaniu.

Co konkretnie będzie można tu znaleźć?   

Katalog produktowy- wszystkie produkty z oferty FilterLogic dostępne na naszym rynku wraz ze szczegółowymi opisami i odpowiedzi na często zadawane pytania dla każdego z nich.

Partnerzy- listę rekomendowanych przez nas sklepów, w których są dostępne nasze produktu. To jednak nie wszyscy z nich dlatego, jeżeli jeszcze w jakimś konkretnym sklepie ich, prosimy o informację. Zrobimy wszystko, aby zmienić to jak najszybciej.

Blog- aktualne informacje na temat naszych nowości, newsy z naszej branży lub po prostu świetne porady tematycznie związane z naszymi produktami.

Kontakt- zapraszamy każdego, kto chciałby zostać naszym Partnerem i oferować produkty FilterLogic w swoim sklepie.
Chcemy, aby na stronie mogli Państwo znaleźć zawsze aktualne informacje i odpowiedzi na nurtujące pytania, dlatego przyjmujemy, że to projekt nie skończony, wciąż trwający i stale udoskonalany. Dlatego już teraz możemy zapowiedzieć pojawienie się nowych zdjęć, prezentacji 360° i innych multimediów.

3…2….1 …. START!