Uniwersalne filtry
do dzbanków

Zobacz więcej

 

1 filtr

10 zł

0,15 kg plastiku

12 filtrów

120 zł

1,8 kg plastiku

100 butelek

200 zł

4 kg plastiku

Zredukujesz plastikowe odpady nawet o 3,85 kg i oszczędzisz do 190 zł.

1200 butelek

2400 zł

48 kg plastiku

Zredukujesz plastikowe odpady nawet o 46,2 kg i oszczędzisz do 2280 zł.

Ogranicz plastikowe odpady

Gdy kupisz pierwszy filtr wody, zrobisz ważny krok w stronę ekologii. Twoja z pozoru drobna decyzja konsumpcyjna może mieć duży wpływ na środowisko. Już po miesiącu wielokrotnie zredukujesz plastikowe odpady. Po roku będzie ich o kilkadziesiąt kilogramów mniej.

Zredukuj ślad węglowy

Produkcja plastiku oraz jego utylizacja wiąże się z emisją gazów cieplarnianych, w tym CO2. Mniej plastiku, to także mniej dwutlenku węgla w środowisku. Aż o tonę mniej w ciągu roku, jeśli zamienisz jednorazowe butelki na filtry dzbankowe.

Oszczędzaj dzięki filtrom

Z filtrami dzbankowymi możesz mieć dostęp do świeżej i perfekcyjnie przejrzystej wody w Twoim domu. A przy tym kosztuje ona nawet 20 razy mniej niż woda w jednorazowych butelkach. Dzięki temu już po miesiącu oszczędzisz od 70 do 190 złotych! W skali roku to setki, a niekiedy nawet tysiące złotych w Twoim portfelu.

Chroń sprzęt AGD

Przefiltrowana woda ma znacznie mniej kamienia. Dlatego możesz jej używać w urządzeniach takich jak ekspresy do kawy czy żelazka. Dzięki niej Twoje domowe sprzęty będą w mniejszym stopniu narażone na szkodliwe działanie osadu. Będą więc działały wydajniej i zostaną z Tobą na dłużej. To z kolei odciąży nie tylko środowisko, lecz także Twój budżet.